Get Adobe Flash player
Home

Peregrynacja Biblii w Rodzinach parafii Zakrzewo
W E R S K 23 luty - 06 kwietnia 2014 r.


23 luty 2014 r. (niedziela) – Krystyna i Piotr Stippa

24 luty 2014 r. (poniedziałek) – Janina i Roman Majer

25 luty 2014 r. (wtorek) – Grażyna i Stanisław Zdrenka

26 luty 2014 r. (środa) – Anna i Mirosław Szalscy

27 luty 2014 r. (czwartek) – Krystyna i Józef Masłoń

28 luty 2014 r. (piątek) – Małgorzata i Andrzej Stippa

01 marca 2014 r. (sobota) – Agata i Jakub Zdrenka

02 marca 2014 r. (niedziela) – Elżbieta i Józef Sieg

03 marca 2014 r. (poniedziałek) – Maria i Leon Grochowscy

04 marca 2014 r. (wtorek) – Longina i Tadeusz Ruhnke

05 marca 2014 r. (środa) – Eugenia i Mirosław Strug

06 marca 2014 r. (czwartek) – Irena i Jan Kacprzak

07 marca 2014 r. (piątek) – Beata i Bogdan Ziółkowscy

08 marca 2014 r. (sobota) – Edmund Glugla

09 marca 2014 r. (niedziela) – Gertruda Glugla

10 marca 2014 r. (poniedziałek) – Agnieszka i Edward Paszko

11 marca 2014 r. (wtorek) – Teresa i Benedykt Kamińscy

12 marca 2014 r. (środa) – Stefan Krawczyk – Wanda Woziwoda

13 marca 2014 r. (czwartek) – Agnieszka i Sylwester Kuczępa

14 marca 2014 r. (piątek) – Czesława i Jan Drążkowscy

15 marca 2014 r. (sobota) – Jadwiga i Roman Szefler

16 marca 2014 r. (niedziela) – Teresa i Mieczysław Krauze

17 marca 2014 r. (poniedziałek) – Maria i Adam Krauze

18 marca 2014 r. (wtorek) – Bernadeta i Henryk Gajo

19 marca 2014 r. (środa) – Elżbieta i Mieczysław Szefler

20 marca 2014 r. (czwartek) – Irena Stippa

21 marca 2014 r. (piątek) – Roman Zdrenka

22 marca 2014 r. (sobota) – Urszula i Henryk Jarząb

23 marca 2014 r. (niedziela) – Urszula Plewa

24 marca 2014 r. (poniedziałek) – Józefa i Jan Korzeń

25 marca 2014 r. (wtorek) – Jadwiga i Henryk Dublewscy

26 marca 2014 r. (środa) – Anna i Krzysztof Dublewscy

27 marca 2014 r. (czwartek) – Magdalena i Paweł Betańscy

28 marca 2014 r. (piątek) – Felicja i Franciszek Betańscy

29 marca 2014x r. (sobota) – Agnieszka i Mariusz Furman

30 marca 2014 r. (niedziela) – Katarzyna i Franciszek Sieg

31 marca 2014 r. (poniedziałek) – Halina i Zenon Barabasz

01 kwietnia 2014 r. (wtorek) – Katarzyna i Edmund Kabattek

02 kwietnia 2014 r. (środa) – Elżbieta Kobs

03 kwietnia 2014 r. (czwartek) – Mirosława i Paweł Wasilewscy

04 kwietnia 2014 r. (piątek) – Brygida i Lucjan Stippa

05 kwietnia 2014 r. (sobota) – Teresa i Zygmunt Szefler

06 kwietnia 2014 r. (niedziela) – Dorota i Robert Tatera