Get Adobe Flash player
Home Kontakt Peregrynacja Kopii Obrazu Matki Boskiej Pięknej Miłości ZAKRZEWO – ul. Witosa, Kolejowa i Towarowa 04 października A. D. 2020 – 21 listopada A. D

Peregrynacja Kopii Obrazu Matki Boskiej Pięknej Miłości

ZAKRZEWO – ul. Witosa, Kolejowa i Towarowa

04 października A. D. 2020 – 21 listopada  A. D. 2020

 

04 października 2020 r. (niedziela)–Jolanta i Konrad, Katarzyna i Marcin LACH

 

05 października 2020 r. (poniedziałek) – Ewa i Marcin  KABATTEK

 

06 października 2020 r. (wtorek) –  Jolanta i Robert  CZAJKA,

Ireneusz  SIUTKOWSKI

 

07 października 2020 r. (środa) –  Ewa i Andrzej  PIKULIK

 

08 października 2020 r. (czwartek) –  Irena i Rajmund  KONITZER

 

09 października 2020 r. (piątek) – Ewa i Bogusław, Honorata i Sebastian

GABRIEL

 

10 października 2020 r. (sobota) – Bożena i Jan  GROCCY

 

11 października 2020 r. (niedziela) – Krystyna i Piotr  GROCHOWSCY

 

12 października 2020 r. (poniedziałek) – Monika i Adam, Zygmunt PRZYBYŁA

 

13 października 2020 r. (wtorek) –  Barbara, Anita i Szymon PIKULIK,

Kinga i Rafał  MAĆKOWIAK

 

14 października 2020 r. (środa) –  Baernadeta i Marian  PIKULIK

 

15 października 2020 r. (czwartek) – Elżbieta i Jerzy  BINDEK

 

16 października 2020 r. (piątek) –  Anna  GRUNAU,  Marzena i Dariusz

KSIĄŻKIEWICZ

 

17 października 2020 r. (sobota) –  Mariola i Henryk, Agnieszka i Przemysław

oraz Tomasz WŁODAREK

 

18 października 2020 r. (niedziela) – Zofia i Krzysztof  WESOŁOWSCY

 

19 października 2020 r. (poniedziałek) – Janina  GIERADA,

Małgorzata  DUBIŃSKA

 

20 października 2020 r. (wtorek) –  Alicja  KNITTER

 

21 października 2020 r. (środa) –  Piotr  KIBIC

 

22 października 2020 r. (czwartek) –  Urszula i Krzysztof  MARCINIAK

 

23 października 2020 r. (piątek) –  Urszula  MISZKA

 

24 października 2020 r. (sobota) –  Alicja i Andrzej  PIOCH

 

25 października 2020 r. (niedziela) –  Anna i Józef  NOWAK

 

26 października 2020 r. (poniedziałek) – Lidia i Krzysztof,  Ewelina i Karol

MAJEWSCY

 

27 października 2020 r. (wtorek) –  Ewa i Zbigniew  RYCZKOWSCY

 

28 października 2020 r. (środa) –  Piotr  SMUKOWSKI

 

29 października 2020 r. (czwartek) –  Zofia i Henryk  POCHYLSCY

 

30 października 2020 r. (piątek) – Karolina i Grzegorz JANASZKIEWICZ

 

31 października 2020 r. (sobota) –  Krystyna i Mirosław  WRZESZCZ

 

01 listopada 2020 r. (niedziela) – Teresa  DUNAJ

 

02 listopada 2020 r. (poniedziałek) – Mirosława  KUCZYŃSKA

 

03 listopada 2020 r. (wtorek) – Edyta i Leszek  KRAUSE

 

04 listopada 2020 r. (środa) –  Julia i Roman  MAHSEL

 

05 listopada 2020 r. (czwartek) – Teresa i Mirosław  SZOPIERAY

 

06 listopada 2020 r. (piątek) – Maria i Hubert  ZDRENKA

 

07 listopada 2020 r. (sobota) – Beata i Mikołaj  KUCZEREPA

 

08 listopada 2020 r. (niedziela) – Agnieszka i Slawomir  PAJĄK

 

09 listopada 2020 r. (poniedziałek) – Magdalena i Grzegorz  ŁUCZAK

 

10 listopada 2020 r. (wtorek) – Iwona  BUBLIŃSKA i Łukasz DOROSZUK

 

11 listopada 2020 r. (środa) – Joanna  RUHS i Marcin  KLAJBOR

 

12 listopada 2020 r. (czwartek) – Katarzyna i Łukasz  BATOR

 

13 listopada 2020 r. (piątek) – Tatiana i Arkadiusz  TOMASZ

 

14 listopada 2020 r. (sobota) – Karolina   KELPINSKA i Łukasz  ZDRENKA

 

15 listopada 2020 r. (niedziela) – Katarzyna i Przemysław  PŁACZEK

 

16 listopada 2020 r. (poniedziałek) – Ryszarda i Adam KOTOWICZ

Aldona i Marcin  DOBROSIELSCY

 

17 listopada 2020 r. (wtorek) – Wiesława i Ryszard  SKOWROŃSCY

 

18 listopada 2020 r. (środa) – Lucyna i Tadeusz,  Monika i Artur

DROBCZYŃSCY

 

19 listopada 2020 r. (czwartek)–Beata SKRENTNA, Katarzyna i Adrian JASIEK

 

20 listopada 2020 r. (piątek) – Izabela i Roman,  Katarzyna  BRZĄKAŁA,

Ewelina i Kamil  ZDRENKA

 

21 listopada 2020 r. (sobota) – Kamila i Artur  CZARNOTT