Get Adobe Flash player
Home

Peregrynacja Kopii Obrazu Matki Boskiej Pięknej Miłości

ZAKRZEWO – ul. Wojska Polskiego

30 sierpnia A. D. 2020 – 30 września  A. D. 2020

 

30 sierpnia 2020 r. (niedziela) –  Helena  PIKULIK,  Maria i Piotr GLUGLA,

Beata i Paweł  GLUGLA

 

31 sierpnia 2020 r. (poniedziałek) – Małgorzata i Przemysław  WOJTASIK

 

01 września 2020 r. (wtorek) –  Patrycja i Tomasz  MANIKOWSCY

 

02 września 2020 r. (środa) –  Aniela i Roman  GROSS

 

03 września 2020 r. (czwartek) –  Irena,  Monika i Ryszard  CZERMAK

 

04 września 2020 r. (piątek) –  Barbara i Stefan, Paulina i Michał  PIKULIK

 

05 września 2020 r. (sobota) – Weronika i Tomasz  SZALSCY

 

06 września 2020 r. (niedziela) –  Pelagia i Alfons,  Katarzyna i Piotr  BRAUN,

Barbara i Przemysław  JASIEK

 

07 września 2020 r. (poniedziałek) –  Renata i Bogdan  PISZCZEK

 

08 września 2020 r. (wtorek) –   Małgorzata i Franciszek  BRAUN

 

09 września 2020 r. (środa) –  Lilianna THOMAS

 

10 września 2020 r. (czwartek) – Brygida i Jan,  Jerzy,  Marlena i Robert

CIEŚLIK

 

11 września 2020 r. (piątek) –  Grażyna i Krzysztof,  Katarzyna i Adrian

RYCZKOWSCY

 

12 września 2020 r. (sobota) –  Małgorzata  KONITZER

 

13 września 2020 r. (niedziela) – Brygida i Ryszard  MAŃKUS

 

14 września 2020 r. (poniedziałek) – Urszula i Zygfryd  GAPPA

 

15 września 2020 r. (wtorek) –  Renata  KONITZER

 

16 września 2020 r. (środa) –  Wioletta i Krzysztof  GLUGLA

 

17 września 2020 r. (czwartek) –  Grażyna i Andrzej  RUTA

 

18 września 2020 r. (piątek) –  Elżbieta i Edmund  BINDEK

 

19 września 2020 r. (sobota) –  Regina i Stanisław,  Elżbieta i Łukasz

BETAŃSCY

 

20 września 2020 r. (niedziela) –  Lucyna i Piotr  TOMASZ

 

21 września 2020 r. (poniedziałek) –  Łucja i Roman,  Anna i Jan  LINDA

 

22 września 2020 r. (wtorek) –  Bogusława i Zbigniew  PAJĄK

 

23 września 2020 r. (środa) –  Teresa i Piotr  MANIKOWSCY

 

24 września 2020 r. (czwartek) –  Anna i Wiesław  BEDNARZ

 

25 września 2020 r. (piątek) – Halina i Grzegorz  SIEG,

Aneta i Mariusz  BIELECCY

 

26 września 2020 r. (sobota) –  Genowefa i Jerzy  GB UR

 

27 września 2020 r. (niedziela) – Teresa i Edmund  BREWKA

 

28 września 2020 r. (poniedziałek) – Renata i Eugeniusz  BARABASZ

 

29 września 2020 r. (wtorek) – Wioletta i Jan  BREWKA

 

30 września 2020 r. (środa) –  Małgorzata i Janusz  GLUGLA