Get Adobe Flash player
Home Ogłoszenia - Intencje mszalne Peregrynacja Kopii Obrazu Matki Boskiej Pięknej Miłości D R O Ż Y S K A W I E L K I E 19 stycznia A. D. 2020 – 10 kwietnia A. D. 2020

Peregrynacja Kopii Obrazu Matki Boskiej Pięknej Miłości

D R O Ż Y S K A     W I E L K I E

19 stycznia A. D. 2020 – 10 kwietnia  A. D. 2020

 

19 stycznia 2020 r. (niedziela) –  Helena  MILEJSKA

 

20 stycznia 2020 r. (poniedziałek) – Mariola i Dariusz  TURLEWICZ

 

21 stycznia 2020 r. (wtorek) – Stanisława  PISAŁA

 

22 stycznia 2020 r. (środa) – Joanna  BROŻEK i Sylwester  GLISZCZYŃSKI

 

23 stycznia 2020 r. (czwartek) – Renata i Wojciech  GOŚLINOWSCY

 

24 stycznia 2020 r. (piątek) – Krystyna i Leon  KOBS

 

25 stycznia 2020 r. (sobota) – Jadwiga  CIEŚLIK i Henryk  LESZCZYŃSKI

 

26 stycznia 2020 r. (niedziela) – Anita i Alfons  BURCHARDT

 

27 stycznia 2020 r. (poniedziałek) – Danuta i Jan  JASIEK

 

28 stycznia 2020 r. (wtorek) – Jadwiga i Bronisław,  Joanna i Sławomir

JUDZIŃSCY

29 stycznia 2020 r. (środa) –  Zofia i Bolesław  NAWŁOKA

 

30 stycznia 2020 r. (czwartek) – Danuta i Sławomir  DZIOBA

 

31 stycznia 2020 r. (piątek) – Teresa i Janusz  DZIOBA

 

01 lutego 2020 r. (sobota) –  Joanna  DZIOBA

 

02 lutego 2020 r. (niedziela) – Anna i Jerzy  WOJTASIK

 

03 lutego 2020 r. (poniedziałek) – Irena PRONDZIŃSKA, Barbara i Bogusław

CECOT

04 lutego 2020 r. (wtorek) – Regina i Edward  WEINSTOCK

 

05 lutego 2020 r. (środa) –  Bożena i Józef  WŁODARCZYK

 

06 lutego 2020 r. (czwartek) –  Witold  OPPERMANN

 

07 lutego 2020 r. (piątek) –  Agnieszka i Franciszek  WRISCHKE,

Irena  FEDKE

08 lutego 2020 r. (sobota) –  Krystyna  VAN  DESSEL,

Sabina i Bartłomiej  PISZKE

09 lutego 2020 r. (niedziela) –  Joanna i Piotr  SENSKA

 

10 lutego 2020 r. (poniedziałek) –  Zofia i Witold  SENSKA

 

11 lutego 2020 r. (wtorek) – Urszula i Dariusz  SCHEFFLER

 

12 lutego 2020 r. (środa) –  Elżbieta,  Mariola i Piotr  KONNEK

 

13 lutego 2020 r. (czwartek) –  Ewelina i Alfons  BEŁKA

 

14 lutego 2020 r. (piątek) – Lidia i Roman,  Klaudia i Adam  LANGE

 

15 lutego 2020 r. (sobota) –  Joanna i Konrad  LANGE

 

16 lutego 2020 r. (niedziela) – Cecylia i Joachim  WENCEL,

Monika i Tomasz ŁOPIENSCY

17 lutego 2020 r. (poniedziałek) – Jadwiga i Zdzisław  NYLEC,

Angelika i Marcin  ŁEPEK

18 lutego 2020 r. (wtorek) – Halina  i Paweł  KONICER

 

19 lutego 2020 r. (środa) –  Ruth, Henryk i Konrad  THOMAS

 

20 lutego 2020 r. (czwartek) –  Teresa i Roman  KONICER

 

21 lutego 2020 r. (piątek) –  Magdalena, Brygida i Henryk  KABATEK

 

22 lutego 2020 r. (sobota) –  Leokadia  JASIEK,  Danuta i Piotr  PIKULIK

 

23 lutego 2020 r. (niedziela) – Jolanta i Leszek, Karolina i Karol  GÓRA

 

24 lutego 2020 r. (poniedziałek) – Felicja i Piotr  JĘDRZEJEK

 

25 lutego 2020 r. (wtorek) – Danuta i Dawid  RYBKA

 

26 lutego 2020 r. (środa) –  Anita  GROCHOWSKA,  Danuta i Roman  RYBKA

 

27 lutego 2020 r. (czwartek) – Iwona i Jerzy  PIĄTKOWSCY

 

28 lutego 2020 r. (piątek) – Ewa i Bogdan PĄPKA,   Agnieszka i Maciej

SZWEDUN

29 lutego 2020 r. (sobota) –  Zofia  ZIELIŃSKA

 

01 marca 2020 r. (niedziela) –  Maria i Waldemar  RADTKE

02 marca 2020 r. (poniedziałek) – Helena i Benedykt,  Sabina i Piotr  PIĄTEK

 

03 marca 2020 r. (wtorek) – Bernadeta  CIEŚLIK

 

04 marca 2020 r. (środa) – Paulina i Jakub  KUBIŃSCY

 

05 marca 2020 r. (czwartek) – Teresa i Jerzy  SIKORSCY

 

06 marca 2020 r. (piątek) –  Ewa  ZIĘTAL

 

07 marca 2020 r. (sobota) – Danuta  KLIMEK

 

08 marca 2020 r. (niedziela) –  Urszula i Krzysztof  PIETRZAK

 

09 marca 2020 r. (poniedziałek) – Anna  ŻAK

 

10 marca 2020 r. (wtorek) – Katarzyna i Piotr  WEINSTOCK

 

11 marca 2020 r. (środa) – Karolina i Łukasz  PAPROCCY

 

12 marca 2020 r. (czwartek) –  Katarzyna i Łukasz  BŁASZCZYK

 

13 marca 2020 r. (piatek) – Teresa i Piotr  GRAY

 

14 marca 2020 r. (sobota) –  Melania  KONNEK

 

15 marca 2020 r. (niedziela) –  Stefania  BYRA

 

16 marca 2020 r. (poniedziałek) –  Anneliese,  Alina i Jerzy  SIEG

 

17 marca 2020 r. (wtorek) –  Beata  CZYŻ i Mateusz  OSTROWSKI

 

18 marca 2020 r. (środa) – Ewelina  ROKOSZ i Łukasz  FROŃSKI

 

19 marca 2020 r. (czwartek) – Alfons  TURCZYN

 

20 marca 2020 r. (piątek) – Ewa i Władysław  PANEK

 

21 marca 2020 r. (sobota) – Teresa  ŁAJTAR

 

22 marca 2020 r. (niedziela) – Irena i Tadeusz  KULPA

 

23 marca 2020 r. (poniedziałek) – Ewa i Adam  SZMYT

 

24 marca 2020 r. (wtorek) – Ewa i Bogdan  GROSZCZYK

25 marca 2020 r. (środa) – Anna, Józef  KWIECIEŃ

 

26 marca 2020 r. (czwartek) – Kamilla i Bogdan  BYRA

 

27 marca 2020 r. (piątek) – Andrzej  WEINSTOCK

 

28 marca 2020 r. (sobota) – Marzena i Ryszard  JUDZIŃSCY

 

29 marca 2020 r. (niedziela) – Joanna i Antoni  SIKORSCY

 

30 marca 2020 r. (poniedziałek) – Renata i Marcin  PAJĄK

 

31 marca 2020 r. (wtorek) – Marta i Radosław  WAJNSTOK

 

01 kwietnia 2020 r. (środa) – Brygida i Dirk  ABBEMA

 

02 kwietnia 2020 r. (czwartek) – Olga i Wojciech  SIEG

 

03 kwietnia 2020 r. (piątek) – Iwona i Artur  CHRUSTOWSKI

 

04 kwietnia 2020 r. (sobota) – Barbara i Andrzej, Hanna i Wojciech  GOŁKA

 

05 kwietnia 2020 r. (niedziela) – Elżbieta  JUDZIŃSKA

 

06 kwietnia 2020 r. (poniedziałek) – Justyna RÓŻYCKA i Janusz  BEREZICKI

 

07 kwietnia 2020 r. (wtorek) – Zofia  ANDRZEJEWSKA

 

08 kwietnia 2020 r. (środa) – Lucyna i Czesław  ZARZYCCY,

Bogumiła i Dariusz  SZYMAŃSCY

09 kwietnia 2020 r. (czwartek) – Barbara i Eugeniusz  CZYŻ

 

10 kwietnia 2020 r. (piątek) – Irena  WRZESZCZ