Get Adobe Flash player
Home Ogłoszenia - Intencje mszalne PEREGRYNACJA OBRAZU MATKI BOŻEJ PIĘKNEJ MIŁOŚCI NA POBORCZU.

PEREGRYNACJA OBRAZU MATKI BOŻEJ PIĘKNEJ MIŁOŚCI NA POBORCZU.

 

21 lipca 2019 r. (niedziela) – Maria i Zbigniew Bednarz, Joanna i Michał Bednarz

 

22 lipca 2019 r. (poniedziałek) – Aleksandra Kachelek

 

23 lipca 2019 r. (wtorek) – Stanisława i Tadeusz Pietrzak

 

24 lipca 2019 r. (środa) – Krystyna i Piotr Zalińscy

 

25 lipca 2019 r. (czwartek) – Anna i Egon Konak

 

26 lipca 2019 r. (piątek) – Grażyna i Jan Kabattek

 

27 lipca 2019 r. (sobota) – Anna i Marceli Szlum, Teresa Radowska

 

28 lipca 2019 r. (niedziela) – Iwona Kończak

 

29 lipca 2019 r. (poniedziałek) – Jadwiga Piszczek, Józef, Jolanta, Małgorzata, Alojzy Piszczek

 

30 lipca 2019 r. (wtorek) – Jan Krüger, Edmund, Anna Krüger

 

31 lipca 2019 r. (środa) – Helena Kabattek, Henryk, Paweł, Mateusz Kabattek

 

01 sierpnia 2019 r. (czwartek) – Stanisława i Józef Gawron, Dariusz Gawron

 

02 sierpnia 2019 r. (piątek) – Henryk Olszewski

 

03 sierpnia 2019 r. (sobota) – Barbara i Tomasz Kutzmann

 

04 sierpnia 2019 r. (niedziela) – Joanna Kajewska, Marcin Kajewski

 

05 sierpnia 2019 r. (poniedziałek) – Lidia i Wiesław Kulig

 

06 sierpnia 2019 r. (wtorek) – Anna i Andrzej Bednarczyk, Wanda Bednarczyk, Barbara i Mariusz Myk

 

07 sierpnia 2019 r. (środa) – Elżbieta i Ireneusz Braun, Agnieszka Braun, Katarzyna i Damian Braun

 

08 sierpnia 2019 r. (czwartek) – Ewa i Zdzisław Szydłowscy

 

09 sierpnia 2019 r. (piątek) – Kamila Kajewska

 

10 sierpnia 2019 r. (sobota) – Krystyna Idzik

 

11 sierpnia 2019 r. (niedziela) – Jadwiga Ciepłuch

 

12 sierpnia 2019 r. (poniedziałek) – Gertruda, Piotr, Regina Wiebskowscy

 

13 sierpnia 2019 r. (wtorek) – Elżbieta i Henryk Dorsz, Mirosława i Przemysław Żołnowscy

 

14 sierpnia 2019 r. (środa) – Magdalena i Mirosław Murach, Andrzej Murach

 

15 sierpnia 2019 r. (czwartek) – Dorota i Stanisław Lichoń, Elżbieta i Walerian Ciepłuch,

 

16 sierpnia 2019 r. (piątek) – Joanna i Tomasz Stofrowscy,  Władysława i Edmund Kabattek

 

17 sierpnia 2019 r. (sobota) – Kunegunda Grochowska

 

18 sierpnia 2019 r. (niedziela) – Emilia i Sławomir Radowscy, Bernadeta i Jan Radowscy

 

19 sierpnia 2019 r. (poniedziałek) – Andrzej Guhs, Eugenia i Alfons Guhs

 

20 sierpnia 2019 r. (wtorek) – Felicja i Andrzej Wołek

 

21 sierpnia 2019 r. (środa) – Halina i Zygmunt Pikulik, Irena Pikulik

 

22 sierpnia 2019 r. (czwartek) – Edyta i Jerzy Cieślik, Stefania Cieślik

 

23 sierpnia 2019 r. (piątek) – Gabriela i Andrzej Kutzmann, Kazimiera Kutzmann

 

24 sierpnia 2019 r. (sobota) – Maria i Henryk Pawłowscy, Helena Pawłowska,

Weronika i Władysław Pawłowscy

 

25 sierpnia 2019 r. (niedziela) – Katarzyna i Robert Sypniewscy, Bernadeta i Mieczysław Sypniewscy