Get Adobe Flash player
Home Kontakt Peregrynacja Kopii Obrazu Matki Boskiej Pięknej Miłości W E R S K 02 czerwca – 16 lipca A. D. 2019

Peregrynacja Kopii Obrazu Matki Boskiej Pięknej Miłości

W  E  R  S  K

02 czerwca – 16 lipca A. D. 2019

 

02 czerwca 2019 r. (niedziela) –  Stanisław, Krystyna i Piotr  STIPPA

 

03 czerwca 2019 r. (poniedziałek) – Teresa  MYK,  Janina i Roman  MAJER

 

04 czerwca 2019 r. (wtorek) – Gertruda i Zdzisław  PAWLICCY

 

05 czerwca 2019 r. (środa) – Anna i Mirosław,  Weronika i Tomasz  SZALSCY

 

06 czerwca 2019 r. (czwartek) – Krystyna i Józef  MASŁOŃ

 

07 czerwca 2019 r. (piątek) – Małgorzata i Andrzej  STIPPA

 

08 czerwca 2019 r. (sobota) – Agata i Jakub  ZDRENKA

 

09 czerwca 2019 r. (niedziela) – Elżbieta i Józef,  Justyna i Damian  SIEG

 

10 czerwca 2019 r. (poniedziałek) – Maria i Leon,  Teresa i Marcin

GROCHOWSCY

11 czerwca 2019 r. (wtorek) – Longina i Tadeusz  RUHNKE

 

12 czerwca 2019 r. (środa) – Romana i Zbigniew  KOSIOREK

 

13 czerwca 2019 r. (czwartek) – Alfons,  Eugenia  WRZESZCZ

 

14 czerwca 2019 r. (piątek) – Irena i Jan  KACPRZAK

 

15 czerwca 2019 r. (sobota) –  Beata i Bogdan  ZIÓŁKOWSCY

 

16 czerwca 2019 r. (niedziela) – Edmund  GLUGLA

 

17 czerwca 2019 r. (poniedziałek) – Gertruda GLUGLA,  Anna  ŁÓJ

 

18 czerwca 2019 r. (wtorek) – Agnieszka, Ilona i Marcin  PASZKO

 

19 czerwca 2019 r. (środa) – Teresa i Benedykt,  Katarzyna i Wojciech

KAMIŃSCY

20 czerwca 2019 r. (czwartek) – Janina, Agnieszka i Sylwester KUCZĘPA

 

21 czerwca 2019 r. (piątek) – Czesława  DRĄŻKOWSKA

 

22 czerwca 2019 r. (sobota) – Roman  SZEFLER

 

23 czerwca 2019 r. (niedziela) – Teresa i Mieczysław  KRAUZE,

Sylwia i Krzysztof  MALCZEWSCY

24 czerwca 2019 r. (poniedziałek) – Izabela i Paweł  SIBIELAK

 

25 czerwca 2019 r. (wtorek) – Urszula  GRUBICH

 

26 czerwca 2019 r. (środa) – Stefan, Maria Magdalena i Adam  KRAUZE

 

27 czerwca 2019 r. (czwartek) – Bernadeta i Henryk  GAJO

 

28 czerwca 2019 r. (piątek) – Elżbieta i Mieczysław  SZEFLER

 

29 czerwca 2019 r. (sobota) – Elżbieta  GLUGLA,  Irena  STIPPA

 

30 czerwca 2019 r. (niedziela) – Roman  ZDRENKA

 

01 lipca 2019 r. (poniedziałek) – Urszula i Henryk  JARZĄB

 

02 lipca 2019 r. (wtorek) – Urszula  PLEWA

 

03 lipca 2019 r. (środa) – Katarzyna i Stanisław  PLEWA

 

04 lipca 2019 r. (czwartek) – Józefa i Jan  KORZEŃ

 

05 lipca 2019 r. (piątek) – Jadwiga i Henryk  DUBLEWSCY

 

06 lipca 2019 r. (sobota) – Anna i Krzysztof  DUBLEWSCY

 

07 lipca 2019 r. (niedziela) – Magdalena i Paweł  BETAŃSCY

 

08 lipca 2019 r. (poniedziałek) – Felicja i Franciszek  BETAŃSCY

 

09 lipca 2019 r. (wtorek) – Agnieszka  FURMAN

 

10 lipca 2019 r. (środa) – Katarzyna i Franciszek,  Emilia i Janusz  SIEG

 

11 lipca 2019 r. (czwartek) – Halina i Zenon,  Karolina i Dariusz  BARABASZ

 

12 lipca 2019 r. (piątek) – Katarzyna i Edmund  KABATTEK

 

13 lipca 2019 r. (sobota) – Mirosława i Paweł WASILEWSCY,

Magdalena i Wojciech WITKOWSCY

 

14 lipca 2019 r. (niedziela) – Brygida i Lucjan  STIPPA

 

15 lipca 2019 r. (poniedziałek) – Teresa i Zygmunt,  Monika i Karol  SZEFLER

 

16 lipca 2019 r. (wtorek) – Renata, Dorota i Robert  TATERA