Get Adobe Flash player
Home

Ogłoszenia duszpasterskie

na 4. Niedzielę Zwykłą – 03 lutego 2019 r.

 

1. Msze św.:

o g. 8,oo – ++ Hildegarda i Bronisław Smełsz, Anna i Jan Drobiewscy, Rodzice

z obojga stron oraz Elżbieta Szopińska

o g.10,oo – w 1. rocznicę Urodzin Szymona Sieg z prośbą o Boże błogosławieństwo

i opiekę Anioła Stróża na dalsze lata

o g.10,oo – GŁOMSK – ++ Józefa Grunau w 9. rocznicę zgonu i Rodzice z ob. stron

o g.11,3o – + Bolesław Szudarski w 4. rocznicę zgonu

o g.15,oo – WERSK – o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski

dla Zofii w 1. rocznicę Urodzin

Dzisiejsze ofiary są przeznaczone przeznaczone dla Misjonarzy prowadzących Misje

2. Poniedziałek (04 lutego)

Msze św.: o g. 9,3o – ++ Małgorzata, Anastazja, Antoni i Marian Paczkowscy oraz Paweł,

Leokadia i Stefan Grochowscy

o g.18,oo – 1/ ++ Kazimiera Szymczyk w 26. rocznicę zgonu i Aleksander

oraz zmarłych z Rodziny

2/ ++ Jadwiga i Stanisław Kurek oraz Weronika Buława

3. Wtorek  (05 lutego) – wspom. św. Agaty – uroczyste zakończenie Misji świętych

Msze św.: o g. 8,15 – szkolna – w pewnej intencji

o g. 9,3o – ++ Józef Grochowski, Agnieszka Riese, Helena i Franciszek Klóska

o g.16,oo – GŁOMSK – w pewnej intencji

o g.18,oo – ++ Agata, Sylwester, Edmund i Bernard Dywel, Gertruda, Jan, Tadeusz,

Elżbieta i Henryk Fąs oraz Anna i Bernard Gołembiewscy

Na mszy wieczornej, po Komunii św., poświęcenie chleba i soli ku czci św. Agaty

Ofiary z dnia zakończenia Misji będą przeznaczone dla Misjonarzy i dzieł, które prowadzą

4. Środa  (06 lutego) – dzień Nawiedzenia Matki Bożej w Kopii Jasnogórskiego Wizerunku

Msza św. o g.18,oo – 1/ za Parafian

2/ za żywych i zmarłych Członków Żywego Różańca – int od Róży

p. Lidii Dudek

3/ za żywych i zmarłych Członków Żywego Różańca – int. od Róży

p. Albina Wiese

5. Czwartek  (07 lutego) – drugi dzień Nawiedzenia

Msze św.: o g.00,oo – o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

o g. 6,3o – w pewnej intencji

o g. 8,15 – szkolna – o łaskę zdrowia dla Eugenii

o g.10,oo – 1/ za chorych i cierpiących (udzielenie sakramentu chorych)

2/ ++ rodzice: Erwin i Halina Jasiek oraz brat Józef

o g.16,oo – za Parafian na zakończenie Nawiedzenia

6. Piątek (08 lutego)

Msza św. o g. 7,oo – za żywych i zmarłych Członków Żywego Różańca – int. od Róży

p. Lucyny Wajstok

7.   Sobota (09 lutego)

Msze św.: o g.15,oo – dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla

Bernadety i Mieczysława Sypniewskich w 40. rocznicę ślubu

o g.18,oo – o zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Franciszka

w 75. rocznicę Urodzin

8.   Niedziela  (10 lutego) – 5. Niedziela Zwykła

Msze św.: o g. 8,oo – ++ Krystyna i Tadeusz Wilk w 18. rocznicę zgonu, Franciszek Konnek

i Józef  Wilk

o g.10,oo – GŁOMSK – + Franciszek Kabattek w 3. rocznicę zgonu

o g.11,3o – ++ Irmgard i Konrad Rońscy oraz Kunegunda i Antoni Chudzińscy


Okazja do spowiedzi św. jest codziennie przed nabożeństwem

Kancelaria parafialna w tym tygodniu nie będzie czynna

Za „Przewodnik” płacimy w prenumeracie 24 zł.  Przy drzwiach kościoła możemy nabyć

„Przewodnik Katolicki”, „Mały Przewodnik”,  „Mały Gość Niedzielny” i „Naszą Arkę”

Za ofiary na Seminarium Duchowne i potrzeby Parafii składam wdzięczne „Bóg zapłać!”