Get Adobe Flash player
Home

Zapraszamy do zapoznania się z "Ogłoszeniami parafialnymi"!

 

Administracja

 

Peregrynacja Kopii Obrazu Matki Boskiej Pięknej Miłości

N O W Y    G Ł O M S K   i   G Ł O M S K

03 listopada A. D. 2019 – 14 stycznia  A. D. 2020

 

03 listopada 2019 r. (niedziela) –  Anna i Andrzej  NIEBORAK,

Marlena i Remigiusz  BANDOSZ

04 listopada 2019 r. (poniedziałek) – Grażyna i Jan  PRZYBYŁA

Emilia i Andrzej  SKOCZYLAS

05 listopada 2019 r. (wtorek) – Danuta i Bogdan  KALLA

 

06 listopada 2019 r. (środa) – Jadwiga i Edwin  KLÓSKA

 

07 listopada 2019 r. (czwartek) – Monika i Tomasz  JUDZIŃSCY

 

08 listopada 2019 r. (piątek) – Elżbieta, Joanna i Edmund  SZOPIERAJ

 

09 listopada 2019 r. (sobota) – Teresa i Bolesław  LACH

 

10 listopada 2019 r. (niedziela) – Bożena, Krzysztof, Jacek  KOWALSCY

 

11 listopada 2019 r. (poniedziałek) – Rajmund  KOCEA

 

12 listopada 2019 r. (wtorek) – Bernadeta  DIKS, Tomasz i Marta

 

13 listopada 2019 r. (środa) –  Małgorzata,  Alicja i Andrzej  BREWKA

 

14 listopada 2019 r. (czwartek) – ks. kanonik Piotr  KLÓSKA

 

15 listopada 2019 r. (piątek) – Joanna i Mariusz  HERBUŚ

 

16 listopada 2019 r. (sobota) –  Urszula  Jaszczyk, Anna i Wiesław, Paulina

i  Mariusz  CZARNOTTA, Joanna i Mariusz GRZEBIŃSCY

17 listopada 2019 r. (niedziela) – Bożena  TROJANOWSKA

 

18 listopada 2019 r. (poniedziałek) – Sławomir TROJANOWSKI i Julita STASIK

 

19 listopada 2019 r. (wtorek) – Magdalena i Adam  TROJANOWSCY

 

20 listopada 2019 r. (środa) –  Stefania,  Katarzyna i Piotr SZOPIERAJ

 

21 listopada 2019 r. (czwartek) –  Lucyna i Andrzej  SZOPIERAJ

 

22 listopada 2019 r. (piątek) –  Monika i Marek  BRZEZIŃSCY

 

23 listopada 2019 r. (sobota) –  Wiesława i Paweł  THOMAS

 

24 listopada 2019 r. (niedziela) –  Janina i Henryk  TOMASZ

 

25 listopada 2019 r. (poniedziałek) –  Danuta i Sławomir  PACZKOWSCY

 

26 listopada 2019 r. (wtorek) –  Leszek  OLEJNICZAK

 

27 listopada 2019 r. (środa) –  Katarzyna i Łukasz  BARAN

 

28 listopada 2019 r. (czwartek) –  Alicja i Tomasz  MASŁOŃ

 

29 listopada 2019 r. (piątek) – Sandra i Sławomir  ZMUDA TRZEBIATOWSCY

 

30 listopada 2019 r. (sobota) –  Maria i Edward  JAR

 

01 grudnia 2019 r. (niedziela) – Benon, Angelika i Jacek  PIKULIK

 

02 grudnia 2019 r. (poniedziałek) – Alfons  SCHAUER

 

03 grudnia 2019 r. (wtorek) – Katarzyna WIŚNIEWSKA

i  Dariusz  JĘDRZEJEWSKI

04 grudnia 2019 r. (środa) –  Barbara  JASZCZYK

 

05 grudnia 2019 r. (czwartek) –  Maria  NIEBORAK  i  Leon  THOMAS

 

06 grudnia 2019 r. (piątek) –  Agata i Marcin  PYDYN

 

07 grudnia 2019 r. (sobota) –  Małgorzata i Grzegorz  ŁOSIŃSCY

 

08 grudnia 2019 r. (niedziela) – Maria  MASSEL

 

09 grudnia 2019 r. (poniedziałek) – Paweł  ZDRENKA

 

10 grudnia 2\019 r. (wtorek) – Zuzanna i Albin  ZDRENKA

 

11 grudnia 2019 r. (środa) –  Marianna  GUHS i ks. kanonik Jan GUSS

 

12 grudnia 2019 r. (czwartek) – Marianna i Zenon  PAJĄK

 

13 grudnia 2019 r. (piątek) – Kazimiera  WIEBSKOWSKA

 

14 grudnia 2019 r. (sobota) –  Teresa i Edmund  OLDENBURG

 

15 grudnia 2019 r. (niedziela) –  Ewa, Emilia i Marek  CIEŚLIK

16 grudnia 2019 r. (poniedziałek) – Urszula i Kazimierz, Justyna i Łukasz

CIEŚLIK

17 grudnia 2019 r. (wtorek) – Beata i Roman  WAJSTOK, Paweł  BRAUN

 

18 grudnia 2019 r. (środa) – Eufemia  KABATTEK

 

19 grudnia 2019 r. (czwartek) – Roman  KUJAWA

 

20 grudnia 2019 r. (piątek) –  Zofia i Jan, Daniela i Michał  SENSKA

 

21 grudnia 2019 r. (sobota) – Krystyna i Zygfryd  FRYDRYCZEK,

Lucyna i Ireneusz  DUDA

22 grudnia 2019 r. (niedziela) –  Małgorzata i Alfons  STIPPA

 

Obraz w kościele w GŁOMSKU do 05 stycznia 2020 r.

 

05 stycznia 2020 r. (niedziela) – Elżbieta i Franciszek, Katarzyna i Marek

SMUKOWSCY

06 stycznia 2020 r. (poniedziałek) – Bożena i Zygmunt, Mateusz, Lena i Łukasz

NIEBORAK

07 stycznia 2020 r. (wtorek) – Urszula i Dariusz  SMUKOWSCY

 

08 stycznia 2020 r. (środa) –  Maria  TOMASZ

 

09 stycznia 2020 r. (czwartek) – Paulina i Kacper  CIEŚLIK

 

10 stycznia 2020 r. (piątek) –  Urszula i Joachim  THOMAS

 

11 stycznia 2020 r. (sobota) –  Maria i Aleksander MAHSEL, Anna i Stanisław

CISEK,  Ewelina i Karol  WERESZCZYŃSKI

12 stycznia 2020 r. (niedziela) –  Elwira i Józef  GRAJ,  Aldona i Kamil  ZIACH

 

13 stycznia 2020 r. (poniedziałek) –  MIESZKAŃCY  „ARKI  NOEGO”

 

14 stycznia 2020 r. (wtorek) – Maria  ŁOSIŃSKA

 

 

 

Ks. dr Bolesław Domański

75 rocznica śmierci

 
Więcej artykułów…